FİRMA PROFİLİ

Kesin makina tarım,otomotive ve endüstri sektörünün ana sanayilerine, yan sanayilerine ve bunların dışındaki değişik kurum ve kuruluşlara 1995 yılından bu yana Sakarya ilindeki fabrikasında hizmet vermektedir.

Şirketimiz kaliteli imalatı ile yurt içindeki ve yurt dışında geniş müşteri yelpazesine başarı ile hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

VİZYONUMUZ

Kesin Makina, başta tarım, otomotiv, endüstri ve diğer sökterler için mühtelif dişli ve makina parçaları üretiminde global anlamda en güvenilir şirket olmayı yönetim vizyonu olarak benimsemiştir. Amacımız, tarım, otomotiv ve diğer ürünler sektörünün, lider ve güvenilir kuruluşu olarak, yurt içindeki ve yurrt dışındaki müşterilerine üstün nitelikli ve kaliteli ürünler sunan bir dünya markası olmaktır.

MİSYONUMUZ

Kuruluşumuzun hedef, değer ve stratejileri doğrultusunda müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunarak, topluma ve çevreye saygılı bir şekilde çalılşarak, tüm kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, sürekli gelişim ilkesiyle hareket ederek, yurt içindeki ve yurt dışındaki konumumuzu güçlendirmektir.

KESİN MAKİNA TARİHÇE

1995 yılında küçük bir sanayi sitesin içerisinde Nihat Cinoğlu tarafından kurulmuştur. İlk yıllar sadece piyasa icerisindeki yan sanayilere ve yedek parçalara üretim yapan Kesin Makina gerek verimli piyasa analizleri gerek kaliteli iş ve ürün çalışmaları ile sektörde güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Başta küçük bir aile şirketi olarak olarak kurulan Kesin makina genç yöneticilerinde yardımı ile küçük ölçekli bir işletmeden orta ölçeğe doğru hızlı bir ivme ile büyümeyi başardı. Kaliteli üretimde sürekliliği yakalayan firma 2000 li yılların başalarında ana sanayiler tarafından gözlem altına alınmaya başladı. Kesin makina yaptığı yatırımlarlada teknolojini sürekli iyileştirerek büyümeye devam etti. 2001 yılında şuanki yerine (Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi) taşınmıştır. 2003 yılında türkiyenin tarım sektöründe lider konumunda bulunan bir firma ile kalite ve adet olarak ciddi rakamlara imza attı.İstikrar ve büyümeyi sürdüren Kesin Makina kaliteli imalatını diiğer ana sanayiler ve endüstri alanında mermer kesmeden ağaç işlemeye kadar, kara hava deniz araçlarıda dahil olmak üzere akatarma guruplarında çok önemli adımlar atı. Bugün gelinen noktada kurumsal anlamda önemli bir yol katetmiş olan Kesin Makina gerek kadrosuyla gerekse kalitesi ile tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir.  Yatırımları her gecen gün artan firma bugün ana saniyelerde yapılan tüm denetimlerde yüksek paşarı puanları ile üretimine devam etmektedir.

© 2013 Kesin Makina, All Rights Reserved