FIRM OUTLINED

Kesin Makina has been serving in the industry of Sakarya province since 1995 in different sectors of the agriculture, automotive, and other different industries and organizations.
 
Our company continues to serve its customers in Turkey and abroad with its high quality manufacturing with success.

OUR VISION

Kesin Makina has adopted the vision of being the most reliable company globally in the production of various gear and machine parts especially for agriculture, automotive, industry and others. Our goal is to be a global brand that provides high quality and high quality products to its customers in Turkey and abroad as a leader and reliable company of agriculture, automotive and other products sector.

OUR MISSION

In line with the goals, values and strategies of our company, we provide our customers with quality and affordable products with the principle of customer satisfaction, working with respect to the society and the environment, using all our resources in the most efficient way, acting with the principle of continuous development and strengthening our position at home and abroad.

KESIN MACHINE HISTORY

1995 yılında küçük bir sanayi sitesin içerisinde Nihat Cinoğlu tarafından kurulmuştur. İlk yıllar sadece piyasa icerisindeki yan sanayilere ve yedek parçalara üretim yapan Kesin Makina gerek verimli piyasa analizleri gerek kaliteli iş ve ürün çalışmaları ile sektörde güvenilir bir firma olmayı başarmıştır. Başta küçük bir aile şirketi olarak olarak kurulan Kesin makina genç yöneticilerinde yardımı ile küçük ölçekli bir işletmeden orta ölçeğe doğru hızlı bir ivme ile büyümeyi başardı. Kaliteli üretimde sürekliliği yakalayan firma 2000 li yılların başalarında ana sanayiler tarafından gözlem altına alınmaya başladı. Kesin makina yaptığı yatırımlarlada teknolojini sürekli iyileştirerek büyümeye devam etti. 2001 yılında şuanki yerine (Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesi) taşınmıştır. 2003 yılında türkiyenin tarım sektöründe lider konumunda bulunan bir firma ile kalite ve adet olarak ciddi rakamlara imza attı.İstikrar ve büyümeyi sürdüren Kesin Makina kaliteli imalatını diiğer ana sanayiler ve endüstri alanında mermer kesmeden ağaç işlemeye kadar, kara hava deniz araçlarıda dahil olmak üzere akatarma guruplarında çok önemli adımlar atı. Bugün gelinen noktada kurumsal anlamda önemli bir yol katetmiş olan Kesin Makina gerek kadrosuyla gerekse kalitesi ile tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir.  Yatırımları her gecen gün artan firma bugün ana saniyelerde yapılan tüm denetimlerde yüksek paşarı puanları ile üretimine devam etmektedir.

© 2013 Kesin Makina, All Rights Reserved